Yango – marka naturalnych produktów

Yango – czym jest?

Yango jest polską marką, która już od kilku lat oferuje na rynku wysokiej jakości naturalne suplementy diety. Firma od samego początku swojej działalności wykorzystuje wyłącznie surowce, które zostały pozyskane tylko w bezpośredni sposób z miejsc ich naturalnego występowania. Niezwykle ważne jest również to, iż Yango zwiększa przyswajalność aktywnych składników, które znajdują się w produktach. Obecnie ten producent znajduje się w czołówce jednych z najlepszych polskich producentów z tematyki obejmującej suplementy diety.

Yango – produkcja

Proces produkcyjny firmy Yango odbywa się pod niezwykle ścisłą kontrolą na terenie Unii Europejskiej według norm Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP. Bardzo ważne jest również to, że producent nie stosuje GMO, jakichkolwiek wypełniaczy, a nawet unika niepotrzebnych dodatków. Zarówno wegetarianie, jak i weganie mogą bez obaw stosować produkty oferowane przez yango, ponieważ podczas produkcji nie stosuje się taniej żelatyny tylko celulozę roślinną, a to sprawia, iż są one w pełni przyjazne dla żołądka. Producent yango przykłada ogromną wagę do możliwie maksymalnej przyswajalności składników aktywnych oraz właściwych dawek, opierając się o najnowsze badania.

Produkty yango

Spośród licznych produktów firmy yango można wskazać przykładowo na: witaminy oraz minerały albo preparaty synergiczne czy też grzyby wywodzące się z chińskiej medycyny. Na wyróżnienie zasługują także kłącze kurkumy lub Mumio, czyli ekstrakt, który jest standaryzowany na zawartość wynoszącą min. 40% fulwowych kwasów.

Oferowane produkty marki yango można spotkać nie tylko w aptekach, ale również w sklepach zielarskich w kilku krajach europejskich. Pomimo tego, iż wcześniej producent skupił się wyłącznie na produktach w kapsułkach to teraz suplementy diety występują dodatkowo w proszku oraz w płynnej formie.

Marka yango jest bardzo mocno związana z medycyną naturalną. Dzięki temu można odzyskać witalność, a także zdrowo i efektywnie żyć w zgodzie z otaczającą nas naturą. Te produkty zapewne pomogą każdemu, komu zależy na utrzymaniu zdrowia.