lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

O nas: o dive adventure

Nasze Centrum Nurkowe "Dive adventure" otworzyliśmy w lutym 2009 roku w największym Centrum Sportowym w Bydgoszczy - Centrum Rekreacji Sport Factory www.sportfactory.pl. Po trzech latach przenieśliśmy się w całości do budynku najgłębszego basenu w Bydgoszczy - Basenu Astoria i tu mamy nasze całe zaplecze, logistyczne, sprzętowe, wodne i sklepowe.

Chcieliśmy stworzyć takie miejsce, abyśmy mogli dzielić się z ludźmi naszą pasją i przekazywać im nasze fascynujące doświadczenia.  Wierzymy , że wszyscy , którzy z nami spróbują zgłębić tajniki nurkowania, zostaną z nami na dłużej lub w przyszłości będą poznawać świat z innej perspektywy gdzie tylko tego zapragną. Proponujemy Wam kursy nurkowe, od szkoleń podstawowych do specjalistycznych.

Od 10 stycznia 2012 roku w całości mieścimy się w budynku Basenu Astoria ul. Królowej Jadwigi 23 w Bydgoszczy. Posiadamy tu sklep, salę sprzętową a także salę szkoleniową.

Zajęcia teoretyczne prowadzimy  w naszej bazie, zajęcia praktyczne odbywają się na basenie Astoria ( ćwiczenia prowadzone są w pełnym sprzęcie nurkowym- pianka, jacket, butla, automat), a zaliczenia przeprowadzamy w najciekawszych podwodnych zakątkach naszego regionu oraz na egzotycznych wyprawach. Każdy z kursantów kończący szkolenie uzyskuje certyfikat PADI(Professional Association of Diving Instructors), najbardziej doceniany na całym świecie.


Bez tytułuW naszym Centrum Nurkowym kupisz wszystko co będzie Tobie potrzebne do nurkowania, jeśli nie będziesz mógł się zdecydować - nasz instruktor na pewno w tym pomoże ;-)

Nasze Centrum Nurkowe tworzą przede wszystkim nasi klienci, a w tym aby stać się płetwonurkiem pomaga im:

- Hubert nasz Instruktor  oraz

- cała rzesza pomocników Instruktora obecni i przyszli Dive Masterzy :  Monika, Sławek,oraz wielu wspaniałych fantastycznych i uśmiechniętych płetwonurków, zawsze skorych do pomocy, których zobaczyć można na naszych zdjęciach i filmach z różnego typu wydarzeń.

- i oczywiście Ja - czyli Ania konstruktor wszelkich wydarzeń w centrum: wyjazdów, logistyk oraz skarbnik.

Wszyscy razem tworzymy najwspanialszy i najweselszy Dive adventure team.

 

 

 
Brak wydarzeń

List of articles