lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Specjalizacje

     SNORKELING

snorkelingTo nauka pływania w masce, fajce oraz płetwach. Dzięki temu możliwe jest podziwianie podwodnego świata będąc na powierzchni wody.

 

Więcej…
 

      NURKOWANIE W SUCHYCH SKAFANDRACH (DRY SUIT DIVER) PADI

suchyW czasie tego kursu kursant razem z instruktorem wykonuje 2 nurkowania poprzedzone sesją ćwiczeń na basenie. Sesja ta pozwala na przećwiczenie ważnych umiejętności i regulowania pływalności przez nurkujących w suchym skafandrze.

Więcej…
 

     NURKOWANIE NITROKSOWE (ENRICHED AIR) PADI

nitroxSpecjalizacja w tym zakresie umożliwia nurkowanie na mieszaninach gazowych o zwiększonej zawartości tlenu (O2), co wydłuża czas nurkowania bezdekompresyjnego w określonych przedziałach głębokości. Specjalizacja ta składa się z zajęć teoretycznych oraz jest połączona z nauką posługiwania się specjalnymi tabelami nitroksowymi.

Więcej…
 

         SPECJALISTA SPRZĘTOWY (EQUIPMENT SPECJALIST) PADI

specjalista sprzetowyKurs ma na celu naukę naprawiania sprzętu, który może popsuć się podczas nurkowania oraz odpowiedniego dbania o sprzęt. Na zajęciach teoretycznych kursant pozna zasady i sposób działania sprzętu nurkowego, dowie się jakie są procedury konserwacji i obsługi sprzętu nurkowego oraz jak radzić sobie z usterkami sprzętu pod wodą.

Więcej…
 

NURKOWANIE NOCNE (NIGHT DIVER) PADI

nocneSpecjalizacja w tym zakresie uczy co powinno się brać pod uwagę podczas nurkowania nocnego, jakiego sprzętu używać, a przede wszystkim komunikacji pod wodą, która różni się od tej w czasie dnia, na co należy zwrócić uwagę w czasie takiego nurkowania. To nurkowanie jest jednym z najbardziej ekscytujących nurkowań, głównie dlatego że ryby śpią w nocy przez co są mniej czujne i można do nich podpływać i dobrze się im przyjrzeć. 

Więcej…
 

  NURKOWANIE NAWIGACYJNE (UNDERWATER NAVIGATOR) PADI

nawigacyjneW czasie tego kursu kursant dowie się jakie są podstawowe korzyści z posiadania umiejętności nawigacji podwodnej i jakie jest są sposoby określania odległości pod wodą oraz jakie cechy powinien posiadać dobry kompas nurkowy oraz jak korzystać z niego pod wodą, aż w końcu jak odnaleźć się pod wodą nie zawsze w dobrej widoczności, ale także w nieznanych nam zbiornikach wodnych, w których będziemy nurkować.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Brak wydarzeń

List of articles