lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Szkolenia dla dzieci

              BUBBLEMAKER (BM)

bublemakerCelem programu jest wprowadzenie podstawowych umiejętność nurkowych, które pozwalają doświadczyć dzieciom podwodnej przygody. Pod ścisłym nadzorem instruktora, uczestnicy nurkują w pełnym sprzęcie nurkowym. 

 

Więcej…
 

     DISCOVERY SCUBA DIVING (DSD) DLA DZECI

dzieci-nurkowanieTo idealny program dla dzieci, które szukają nowych pasji i chciałyby poznać czym jest nurkowanie. Program przeznaczony jest dla dzieci od 10 do 15 roku życia, które nurkują pod bezpośrednim nadzorem instruktora, co pozwala rozwiać ewentualne wątpliwości związane z uprawianiem nurkowania oraz doświadczyć go „a własnej skórze”.

Więcej…
 

            BASENOWY KURS NURKOWANIA (REFERRAL)

referralKurs ten umożliwia kursantowi naukę podstawowych umiejętności teoretycznych oraz nurkowych na basenie, natomiast dokończenie kursu możliwe jest w każdym dowolnym centrum nurkowym PADI na świecie po wcześniejszym wystawieniu przez instruktora dokumentu - referral.

Więcej…
 

     JUNIOR OPEN WATER DIVER (JOWD)

junior-open-water-diver-003To szkolenie przewidziane jest dla dzieci w wieku od 10-15 lat.  Pamiętajmy, że nurkowanie, jest sportem ekstremalnym i ważne jest aby dziecko , które podejmie się takiego szkolenia musi być na tyle dojrzałe, aby rozumiało zasady postępowania pod wodą, wykonywało zadane przez instruktora ćwiczenia, i bezwzględnie się jemu podporządkowywało. Szkolenie JOWD PADI  to program nurkowy skierowany do dzieci,a certyfikat który otrzymają po kursie jest najbardziej rozpoznawaną i uznawaną licencją nurkową na całym świecie. W czasie kursu, kursant pozna podstawy teorii nurkowania, przybliży zasady funkcjonowania sprzętu nurkowego i pozwoli przeżyć pierwsze, niezapomniane przygody pod wodą.

Więcej…
 

                       SCUBA ReActivate

scuba review

Scuba Review to kurs dla dzieci, które miały co najmniej rok przerwy w nurkowaniu lub nie czują się jeszcze dość pewnie pod wodą. Dziecko wykonuje ćwiczenia oraz powtarza informacje, które poznało podczas kursu na poziom podstawowy.

Więcej…
 

    JUNIOR ADVANCED OPEN WATER DIVER (JAOWD)

imagesJest to program nurkowy skierowany do dzieci, które ukończyły już wcześniej szkolenie podstawowe i otrzymały certyfikat OWD , umożliwiającym nurkowanie do 12 m oraz  aktywnie nurkują.  Certyfikat (JOWD) PADI jest najbardziej rozpoznawaną i uznawaną licencją nurkową na całym świecie.

Więcej…
 


Brak wydarzeń

List of articles