lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Szkolenia powyżej 15 lat

     DISCOVERY SCUBA DIVING

discovery scuba divingProgram PADI Discovery Scuba Diving jest przeznaczony dla osób, które chcą doświadczyć nurkowania pod bezpośrednim nadzorem instruktora w idealnych warunkach, co pozwala rozwiać ewentualne wątpliwości związane z uprawianiem nurkowania oraz doświadczyć go "na własnej skórze".

Więcej…
 

     BASENOWY KURS NURKOWANIA (REFERRAL)

referralKurs ten umożliwia kursantowi naukę podstawowych umiejętności teoretycznych oraz nurkowych na basenie, natomiast dokończenie kursu możliwe jest w każdym dowolnym centrum nurkowym PADI na świecie po wcześniejszym wystawieniu przez instruktora dokumentu - referral.

Więcej…
 

     SCUBA DIVER

scuba diverTo kurs przeznaczony dla osób, które zawsze chcą nurkować pod opieką instruktora lub divemastera. Jest to połowa kursu OWD, jeśli kursant w późniejszym czasie pragnie zdobyć kwalifikacje na poziomie podstawowym nie musi rozpoczynać kursu OWD od początku, lecz dokończyć kurs Scuba Diver.

Więcej…
 

    OPEN WATER DIVER (OWD)

  open water diverTo kurs który pozwoli poznać piękno podwodnego świata. To pierwszy krok dla młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby poczuć smak nurkowania. Zrobienie kursu podstawowego PADI (Open Water Diver), który oferuje nasza szkoła nurkowania kończy się uzyskaniem Certyfikatu Padi, który kursant otrzyma po ukończeniu tego szkolenia.

  Więcej…
   

       SCUBA ReActivate

  scuba reviewScuba Review to kurs dla osób, którzy mieli co najmniej rok przerwy w nurkowaniu lub nie czują się jeszcze dość pewnie pod wodą. Kursant wykonuje ćwiczenia oraz powtarza informacje, które poznał podczas kursu na poziom podstawowy. To idealny program dla osób, które chcą w odpowiedzialny i bezpieczny sposób zanurkować po dłuższej przerwie.

   

  Więcej…
   

       ADVANCED OPEN WATER DIVER (AOWD)

  advanced open water diverPodczas tego kursu, kursant wykonuje 5 nurkowań w wodach otwartych, z czego dwa to obligatoryjnie określone nurkowanie głębokie i nawigacja podwodna oraz 3 nurkowania do wyboru spośród wielu specjalizacji PADI. Instruktor doradzi, na które z nurkowań się zdecydować po to, aby jak najlepiej wykorzystać możliwości nurkowe kursanta.

  Więcej…
   
  << pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

  Strona 1 z 2
  Brak wydarzeń

  List of articles